O blogu

Witam na blogu poświęconym programowaniu aplikacji mobilnych Windows Phone. Jeśli szukasz informacji dotyczących stawiania pierwszych kroków w tej dziedzinie to mam dla Ciebie dwie wiadomości. Obie dobre.

Po pierwsze, witam w klubie! Ja także dopiero zaczynam. Nigdy wcześniej nie tworzyłem aplikacji na telefon. Co więcej nie jestem nawet developerem. Mam oczywiście doświadczenie w programowaniu, jednak w momencie w którym  zaczynam pisać tego bloga nie nazwałbym siebie programistą.

Druga wiadomość. Jeśli uważasz, że poziom treści na tym blogu jest zbyt niski i szukasz bardziej zaawansowanych technik czy porad to gwarantuje Ci, że znajdziesz je w internecie. Google pomoże Ci odnaleźć inne technoblogi prowadzone przez prawdziwą 31373 Pr09r4m1570w.

Jeśli jednak zdecydujesz się tu zostać, to chętnie przyjmę wszelkie rady i słowa krytyki. Zapraszam do działu o mnie, gdzie znajdziesz informacje kontaktowe. A może chciałbyś się podzielić  swoimi doświadczeniami lub opisem aplikacji własnego autorstwa? Nie ma problemu, napisz do mnie, chętnie umieszczę każdy wartościowy materiał.

A skoro już mowa o materiałach. Biorąc przykład z profesjonalnych technoblogów, nie mam zamiaru ograniczać się tylko do treści związanej z programowaniem. Na blogu znajdziesz też informacje związane ze sprzętem, zarówno opisy najnowszych smartfonów jak i te związane z najzwyklejszymi PCtami.